Aksesuar

Samsun Söve İmalatı

Yapılarda yağmur suyunun iç mekanlara akmasını önlemek, mantolama uygulamalarında estetik dış cepheler oluşturmak, iç mekânlarda süslemelerde ve dekorasyonlarda kullanılmak amacı ile üretilen söveler ekonomik fiyatları ile bütçenizi koruyarak uygulama yapmanıza yardımcı olmaktadır. Yağmur suyuna karşı bir tedbir olarak tercih edilen ve yıl boyunca yağış alan bir bölge olan Karadeniz’de tüm yapılarda tercih edilen söve aynı zamanda Samsun ilinde de en fazla tercih edilen dış cephe ürünlerinin balında geliyor.

Samsun söve imalatı yapan fabrika tarafından ondan fazla ham madde kullanılarak üretilen ve istenilen tasarımlarda üretimi yapılan söveler doğal taş kullanılarak, metal veya alüminyum ile, poliüretan, beton, fibro beton malzemeleri ile, polipropiler, EPS, polistiren, XPS polistiren ve strafor kullanılarak üretildiği için yapınızın dış cephesinde kullanacağınzı tüm malzemeler ile uyumlu sövelere sahip olabiliyorsunuz. Standart söve modelleri dışında yapınızın dış cephesi ile uyumlu tasarımlara sahip söve modelleri imalatı yapan firma aynı zamanda yeni inşa edilecek yapıların projelerine göre de söve imalatları yapıyor.

Yapıların mimari özelliklerine göre yatay ve dikey formlarda uygulanabilen, uygulandıkları alanda aynı zamanda sızdırmazlık sağlayan söve modellerini sizlere çok ekonomik fiyatlar ile sunan, Samsun söve imalatı konusunda tek adres olan firma istediğiniz renklerde üretimler yapabiliyor. Karadeniz bölgesi ve Samsun ilinin iklimsel özelliklerine göre imalatı yapılan söve modellerinde kullanılan ham maddeler de söve modellerinin uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Doğal taşlar, metal malzemeler, polietilen, polipropilen gibi ham maddeler kullanılarak üretilen söve modelleri nem, ısı ve yağıştan etkilenmediği için yapıyı yağmur suyundan uzun süreler koruyor.

Yağmur suyunun pencere ve kapı kenarlarından sızmasını önlemek için kullanabileceğiniz söve modelleri için Samsun söve imalatı yapan, söve tasarımı, söve modelleme ve üretimi konusuna sahip olduğu tecrübe ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veren firma kurumsal yapısı ile de sektörün öncü firmalarından biri konumundadır. Karadeniz bölgesine söve imalatı yaparak satış yapan firma isteğinize bağlı olarak özel tasarımlar yaparak söve üretimi da yapıyor. Her anlamda sizlere profesyonel hizmet veren firma en uygun fiyatları da sizlere sunuyor.

Samsun söve fabrikası, samsun boya firması, samsun söve üreticisi, silikonlu dış cephe boyası, samsun mantolama firması, mantolama üreticisi, Samsun Mantolama ustası, mantolama fiyatı, mantolama hesaplama, bina dış cephe kaplama, bina dış cephe mantolama fiyatı, bina dış cephe mantolama hesaplama, tavan boyası fiyatı, mantolama malzemesi, söve kaplama, dış cephe mantolama fiyat hesaplama, söve için tutkal, boya için tutkal, tutkal, su bazlı boya, Samsun tutkal imalat, su bazlı silikonlu boya, boya hammadde, Samsun, Karadeniz

Etiketler: , , ,