Pencere Kenarı Söve

Samsun Söve Fabrikası

Yapıların dış cephelerinde, dekorasyonlarında ve açık alan düzenlemelerinde kullanılan, görselliği ve şıklığı ile yapıya zarafet kazandıran söve modelleri günümüzde yağmur suyu ve dış ortamdan gelebilecek her türlü sıvıyı önlemek amacı ile kullanılmaktadır. Yatay ve dikey olarak kullanılabilen ve her yüzeyde uygulaması yapılabilen söveler, Karadeniz gibi yıl boyunca yağışlı olan bir iklim için mutlaka kullanılması gereken tedbirlerden biridir. Samsun söve fabrikası olarak birbirinden farklı söve modellerini üretiyor ve sizlere sunuyoruz.Yüksek yapılarda yağmur suyunun  önlenmesi için kullanılan söve modelleri kapı ve pencerelerin iki kenarına dikey olarak uygulandığı gibi yatay olarak da uygulanmaktadır. Bina dış cephelerinde de benzer şekilde yatay ve dikey formlarda uygulanan söv modelleri; doğal taş kullanılarak, metal veya alüminyum ile, poliüretan, beton, fibro beton malzemeleri ile, polipropiler, EPS, polistiren, XPS polistiren ve strafor kullanılarak da üretilmektedir. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen söve modelleri tasarımlarına göre de farklı kalınlıklara sahip olabiliyor. Kullanılacağı alana göre özel olarak üretimi yapılabilen ve özel tasarımlara sahip olabilen söve modelleri için Samsun söve fabrikası ile iletişime geçebilirsiniz. Samsun bölgesinde yer alan yapıların tamamı için söve üretimi yapan ve yeni inşa edilecek yapılara özel olarak tasarımlar yaparak dış cephe estetiğini koruyan söve modelleri kullanarak bir taş ile iki kuş vurmuş oluyorsunuz.

Samsun söve fabrikası olarak; tüm söve modellerinde üretimler yapıyoruz. İstemiş olduğunuz tasarımları yapıyor, estetik ve zarafet sağlayacak tasarımlar ile sizlere çok şık dış cephe tasarımları yapma imkanı sağlıyoruz. Kullanılmasını istemiş olduğunuz ham maddeyi kullanarak söve üretimi yapan bir üretim tesisi olarak profesyonel olarak ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağalıyoruz. Karadeniz ev Samsun ilinin iklimsel özelliklerine dayanıklı olacak ve uzun kullanım ömrüne sahip olan söve modellerinin üretimini yapan bir söve fabrikası olarak sahip olduğumuz tecrübemizi Samsun halkı ile paylaşıyoruz. Söve modellerini saf beyaz renkte tercih edebileceğiniz gibi özel üretimler için farklı renklerde de tercih edebiliyorsunuz. Yağmur sularının kapı ve pencerelerden girmesini önleyen ve aynı zamanda dış cephelere estetik kazandıran söve modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Samsun söve fabrikası, samsun boya firması, samsun söve üreticisi, silikonlu dış cephe boyası, samsun mantolama firması, mantolama üreticisi, Samsun Mantolama ustası, mantolama fiyatı, mantolama hesaplama, bina dış cephe kaplama, bina dış cephe mantolama fiyatı, bina dış cephe mantolama hesaplama, tavan boyası fiyatı, mantolama malzemesi, söve kaplama, dış cephe mantolama fiyat hesaplama, söve için tutkal, boya için tutkal, tutkal, su bazlı boya, Samsun tutkal imalat, su bazlı silikonlu boya, boya hammadde, Samsun, Karadeniz

Etiketler: ,